Penzion Rondo

Penzion Rondo se nachází v překrásné přírodě a čistém vzduchu malebného údolí Hostýnských vrchů. Blízké okolí nabízí možnosti relaxace i aktivního využití volného času a mnoho přírodních, kulturních i historických míst.

Nabízíme stylové zařízení, ochotný a příjemný personál, mnoho příležitostí pro relaxaci či aktivní odpočinek, výbornou kuchyni a příjemné ubytování.

Součástí penzionu je stylová restaurace s vynikající kuchyní a našimi specialitami.

Pro firmy máme k dispozici konferenční sál pro 30 účastníků s vybavením (projektor + plátno) - ideální zázemí pro teambuilding v klidné části penzionu s výhledem do zeleně.

K restauraci patří velmi příjemná letní zahrádka. Vychutnejte si speciality naší kuchyně pod širým nebem. Zahrádka je plná zeleně a bohaté vegetace.

Je to ideální místo pro "dobití baterií" a příjemné posezení s přáteli.

Ubytujte se u nás

Rezervovat pokoje si můžete na čísle +420 731 450 997 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
Těšíme se na Vás!


Turistika v Hostýnských vrších

Penzion Rondo, který se nachází v klidné části Bystřice pod Hostýnem, která leží v krásném údolí Hostýnských vrchů. Oblast pokrývají hlavně rozsáhlé borové a březové lesy. V Hostýnských vrších je také několik přírodních rezervací, které chrání původní pralesovité porosty. Mezi nejznámější z nich patří Čerňava a Dubová. Naleznete zde ale i velké množství značených cyklostezek a turistických tratí řadu turisticky atraktivních a poutních míst... více zde

Užijte si Hostýnské vrchy bez námahy

Penzion Rondo nabízí projížďky Hostýnskými vrchy na elektrokoloběžkách s průvodcem, který vás provede krásnými kouty, zajímavostmi a památkami v této lokalitě.

Bez námahy nebo šlapání si užijete krásný výlet plný zážitků. Je možné si vybrat z několika tras dle Vašich přání. Můžete si vyjet na poutní místo Svatý Hostýn s rozhlednou, pak lesem po zpevněné lesní cestě plné krásných výhledů sjezdem do údolí Rusavy, mrkneme se na zříceninu hradu Křídlo. Nebo několikahodinovou jízdu po lesních cestách, kde navštívíme sedlo Tesák, Fons Theodorův pramen, umělou vodní nádrž Klausa nebo se můžete zastavit a projet na koni v Rajnochovicích. Možnosti jsou široké, trasu vybereme dle Vašich představ... více zde
Fotogalerie restaurace
Restaurace
Fotogalerie penzionu
Penzion
Fotogalerie zahrádky
Zahrádka
 • Kontakty

  Penzion Rondo
  Tel.: 731 450 997
  Školní ulice 1553
  Bystřice pod Hostýnem
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Otvírací doba

  Po–Čt 11.00–22.00 h
  Pá–So 11.00–24.00 h
  Neděle 11.00–22.00 h

   

 • Nové pokoje

  Postavili jsme pro Vás 7 nových ůtulných pokojů v moderním stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchovým koutem, na každém pokoji je LCD TV a WI-FI.

 • Video prohlídka

  Prohlédněte si naši videoprohlídku a to jak exteriérů Penzionu Rondo, tak i interiéry, ubytovací prostory, restauraci, a poznejte naši klidnou atmosféru již přes internet.Přihlášení